Mamy nowego komendanta!

0

PIASECZNO W piątek, w Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której wprowadzono nowego szefa piaseczyńskiej komendy mł. insp. Roberta Chmielewskiego

Po uroczystym złożeniu meldunku i wprowadzeniu Sztandaru, Zastępca Naczelnika Wydziału Kadr Komendy Stołecznej Policji Pan podinsp. Tomasz Rylski odczytał rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie mł. insp. Roberta Chmielewskiego, który do tej pory pełnił obowiązki na tym stanowisku, a przez ostatnie kilka lat jako I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie odpowiadał za pion kryminalny.
Nadkom. Tomasz Szymański p.o I Zastępcy Komendanta Stołecznego Policji pogratulował powołanemu komendantowi powiatowemu i życzył mu wielu sukcesów w kierowaniu jednostką.
Nowemu komendantowi pogratulowali też przedstawiciele władz samorządowych: Starosta Powiatu Piaseczyńskiego Wojciech Ołdakowski, Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis oraz Burmistrz Tarczyna Barbara Galicz. W swoim wystąpieniu zadeklarowali pomoc i dalszą współpracę samorządów na rzecz bezpieczeństwa w powiecie.
Mł. insp. Robert Chmielewski pełni służbę w policji od 28 lat, przez cały ten czas związany był z pionem kryminalnym. Piastował kierownicze stanowiska, między innymi w Komendzie Powiatowej Policji w Pruszkowie, Komendzie Rejonowej Policji Warszawa III ,Komendzie Rejonowej Policji Warszawa II. Przez ostatnie 6 lat pełnił służbę jako I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię