Mamy nowego zastępcę komendanta powiatowego policji! Zmiany w komisariatach

2

PIASECZNO Nowym Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie, został nadkom. Piotr Jabłoński. Dziś nastąpiły także zmian kadrowych w komisariatach w Tarczynie, Lesznowoli, Górze Kalwarii i w Konstancinie- Jeziornie.

Nadkomisarz Piotr Jabłoński policyjny mundur nosi już od 26 lat. Ostatnio zajmował stanowisko naczelnika Wydziału Organizacji Służb Komendy Rejonowej Policji Warszawa- Mokotów. Dziś został powitany jako Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie.
To nie jedyna zmiana. Stanowisko komendanta komisariatu w Tarczynie objął podkom. Radosław Książek, a w komisariacie policji w Lesznowoli obowiązki zastępcy komendanta komisariatu przejął asp.szt. Paweł Kreczmański. Także w komisariacie w Górze Kalwarii obowiązki zastępcy komendanta pełni od dziś asp.szt. Piotr Kowalski.
Ponadto asp.szt. Daniel Stojek rozkazem Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie został mianowany na stanowisko kierownika rewiru dzielnicowych komisariatu policji w Konstancinie- Jeziornie. Wszystkie rozkazy personalne wręczył Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie podinsp. Paweł Krauz.

2 KOMENTARZE

  1. Pytam p komendanta i z-cę
    Jakie działania podjęli w s przekrętów paliwowych i preparowania tandety świadkom?
    Od 2008 działają wgr-y od 2015 p-no
    A of p j s proszę nie pisać podkresloną trzcionką!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię