POWIAT PIASECZYŃSKI W tym tygodniu powitaliśmy nowego Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie, podinspektora Roberta Pacha. W uroczystej odprawie udział wzięli przedstawiciele kadry kierowniczej pod przewodnictwem I Zastępcy Komendanta Powiatowego w Piasecznie Pana mł. insp. Roberta Chmielewskiego.

We wtorek 1 sierpnia służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie rozpoczął podinsp. Robert Pach. Została mu powierzona funkcja Zastępcy Komendanta Powiatowego.
Uroczystemu wprowadzeniu towarzyszyła odprawa kadry kierowniczej jednostki. W imieniu policjantów oraz pracowników cywilnych nowego Zastępcę Komendanta powitał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie mł. insp. Robert Chmielewski.
Podinsp. Robert Pach ma 47 lat i swoją dotychczasową już 27-letnią służbę pełnił na terenie województwa lubuskiego. Z bogatego doświadczenia zawodowego na uwagę zasługuje między innymi pełnienie służby na stanowisku zastępcy naczelnika sztabu Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, Zastępcy Komendanta Komisariatu I Policji w Zielonej Górze oraz ostatnio na stanowisku Zastępcy dowódcy Samodzielnych Pododdziałów Policji w Gorzowie Wielkopolskim.
W swoim powitaniu podinsp. Robert Pach podkreślił ogromny zaszczyt jakim jest dla niego możliwość pełnienia dalszej służby na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. W naszej jednostce odpowiedzialny będzie za nadzór nad służbą prewencyjną.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię