Mandaty na blisko 20 tys. Takie żniwa w ten weekend

3

POWIAT Piaseczyńska drogówka miała bardzo pracowity weekend. Z dróg wyeliminowano 4 kierujących na „podwójnym gazie”, zatrzymano 12 dowodów rejestracyjnych, odebrano 2 prawa jazdy.

 

Policjanci piaseczyńskiego wydziału ruchu drogowego mieli ręce pełne roboty. Okazuje się, że wielu kierowców w dalszym ciągu nie dostrzega, jakie konsekwencje może nieść za sobą, prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i przekraczanie dozwolonej prędkości. Mundurowi w trakcie swoich działań, nie tylko wyeliminowali z dróg czterech kierujących na „podwójnym gazie”. Zadbali także o to, by Ci, którzy przekraczają prędkość w obszarze zabudowanym, mogli przez kolejne 3 miesiące analizować swoją brawurę podróżując komunikacją miejską. Funkcjonariusze zatrzymali 2 prawa jazdy,12 dowodów rejestracyjnych i wystawili mandaty na blisko 20 tysięcy złotych.

Mundurowi apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. Zapewniają także, że będą zdecydowanie reagować, na każde ignorowanie przepisów ruchu drogowego.

3 KOMENTARZE

  1. Skoro tyle zarabiają to może ktoś by się zastanowił nad zwiększeniem liczby etatów w piaseczyńskiej policji kosztem setek jak nie tysięcy progów zwalniających. Będzie i lepiej i oszczedniej

  2. Dziś w piskorce stało 2 biznesmenów w radiowozie . Oni do południa mają po 500na głowę bez pisania kwitów..co 3-4 dzien stoją, nie dziwię się że mają domy po 300metrow . Byki upasione po 120 140kg . Najśmieszniejsze jesr to że nawet z radiowozu nie wysiadają

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię