Maria Jolanta Batycka-Wąsik będzie wójtem Lesznowoli przez kolejnych pięć lat!

12

LESZNOWOLA Urzędująca wójt była jedyną kandydatką na to stanowisko. Jej nominację poparło 9016 głosujących, 2481 osób było przeciw


Maria Jolanta Batycka-Wąsik od lat forsuje postulat zrównoważonego rozwoju gminy

Aby urzędująca wójt kontynuowała swoją pracę na rzecz gminy, musiało udzielić jej poparcia ponad 50 proc. głosujących. W przeciwnym razie o wyborze wójta zdecydowałaby rada gminy. Marię Jolantę Batycką-Wąsik poparło 78,42 proc. wyborców. To dobry wynik, jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że nie miała ona tym razem kontrkandydata, co może świadczyć o słabości startujących w wyborach komitetów. Okazało się, że Maria Jolanta Batycka-Wąsik nie przeszkadza PiS-owi (wójt nie zabiegała o jego poparcie), zaś ani Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska ani Komitet Wyborczy Wyborców Nowa Lesznowola nie znaleźli chętnego/odważnego, który stawiłby jej czoła.

TW

12 KOMENTARZE

    • Tak, tak. Dla pisowców każdy ich kandydat jest wygrany nawet jak przegra, natomiast konkurenci przegrani nawet jak wygrają 😀 PiS to stan umysłu.

  1. Zapraszam Panią Wójt nieustannie na ulice Biedronki – brak kanalizacji (a chwali się, że gmina skanalizowana), brak drogi (tylko niezdarne utwardzenie). Smród z kominów starych domów, też bez reakcji odpowiednich organów.

  2. Nie bardzo rozumiem fenomenu Pani Wójt. Ludzie głosują na dobrego gospodarza, a tu drogi w fatalnym stanie, które są niesprzątane, fatalnej jakości powietrze, brak miejsc w placówkach oświatowych. Zresztą można długo pisać, ale po co. Społeczność wybrała…czyli godzi się na tą bylejakość.

    • Najpierw ogarnij czy droga należy do gminy później miej problem. Nie widzisz również że placówki są sukcesywnie rozbudowywany lub budowane nowe. Niestety nie kosztuje to 5 zł i nie da się wszystkiego ogarnąć w 15 minut. Niestety Twoja świadomość nie jest tego w stanie ogarnąć i piszesz bzdety bez zastanowienia.

      • Nawet jeśli ul. Krasickiego, czy ul.Postępu jest drogą powiatową, czy ul. Szkolna, które są w opłakanym stanie (jak na drogi w XXI w.), to dalej stoję na stanowisku, że gmina przez którą przebiegają powinna dokładać starań aby powiat zadbał o ich jakość, czystość itd. Szkoły owszem budują się i rozbudowują, ale przyrost szkół ma się nijak do przyrostu osiedli na których pełno małych dzieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię