Marihuanę trzymał w słoiku

2

LESZNOWOLA Policjanci z Lesznowoli zatrzymali 44-letniego obywatela Ukrainy, który swoim zachowaniem wzbudził zainteresowanie jednego z mieszkańców osiedla. Mężczyzna z plecaka wyciągnął słoik i usiłował ukryć go w podziemnym garażu. W środku znajdowała się znaczna ilość suszu roślinnego koloru zielono-brązowego.

Policjanci Komisariatu w Lesznowoli otrzymali zgłoszenie od mieszkańca jednego z osiedli, że na terenie przebywa mężczyzna, który od dłuższego czasu błąka się bez celu. Zapytany o cel pobytu przez zgłaszającego, zareagował agresją słowną i oddalił się do jednej z klatek schodowych, a następnie udał się do garażu podziemnego. Zgłaszający poszedł za nim i dostrzegł, że nieznajomy wyciąga ze swojego plecaka słoik i chowa go pod jedną ze ścian. Od tamtej pory pilnował podejrzanego w oczekiwaniu na patrol policji.

Policjanci po przybyciu na miejsce udali się do garażu podziemnego, gdzie zgłaszający wskazał miejsce ukrycia słoika. Okazało się, że znajduje się w nim susz roślinny koloru zielono-brązowego. Mężczyzna zapytany przez funkcjonariuszy, czy to jego słoik oraz czy wie, co jest w środku, odpowiedział, że słoik znalazł, a wewnątrz jest marihuana.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna mieszka na tym samym osiedlu więc udali się na przeszukanie jego mieszkania. Tam znaleźli zawiniątko z papieru i folii aluminiowej, a w środku susz koloru zielono-brązowego oraz 7 sztuk kart sim różnych sieci. Te rzeczy wraz z telefonem mężczyzny zostały zabezpieczone.
Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym dało pozytywny wynik w kierunku marihuany. Mundurowi ujawnili łącznie 24,24 g netto marihuany.
44-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, usłyszał zarzut. Prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Piasecznie.

2 KOMENTARZE

  1. To jakiś baron narkotykowy musial być dzięki wam wielkie polismany że tak dbacie o bezpieczne osiedle!!! Teraz możecie zrobić 0.7 po godzinach w nagrodę i żonie też coś wypłacić przy okazji LOL

  2. Teraz czuję się o wiele bezpieczniej. Niech zatrzymają jeszcze rowerzystę po 2 piwach i przestanę zamykać drzwi na noc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię