Masakra na Al. Krakowskiej. Samochód zabił 5 dzików!

16

LESZNOWOLA Do wypadku doszło w Marysinie. W tej chwili są utrudnienia na krajowej 7 w stronę Warszawy. Strażacy usunęli z ulicy martwe dziki i czyszczą jezdnię

Kobieta jadąca w stronę Warszawy volkswagenem passatem nie miała szans wyhamować. Nagle na ulicę wtargnęło stado dzików.
– Usłyszałam potworny huk – mówi jedna z mieszkanek Marysina.
– Samochód uderzył w dziki jak rozpędzona kula w kręgle – dodaje mężczyzna. – Nie miały szans przeżyć.
Na miejscu straż pożarna, karetka pogotowia i policja. Kierująca passatem na szczęście nie ucierpiała. W aucie wystrzeliły poduszki powietrzne.

Adam Braciszewski

16 KOMENTARZE

  1. Co za tytuł!!! Dziki wlatują tuż pod samochód i trudno, aby samochody nie jeździły, bo w okolicy są dziki. Należałoby raczej odłowić dziki i przenieść je w spokojniejsze miejsca Polski – bo okolice Warszawy takimi nie są. A poza tym – dlaczego nikt nie przejmuje się potencjalnymi ofiarami po stronie prawidłowo jeżdżących kierowców po spotkaniu z taką watahą dzików. W końcu życie ludzkie jest najważniejsze!

  2. Masakra to dla prowadzącej bo samochód do kasacji i kto za to zapłaci – nadleśnictwo powinni obciążyć wszystkimi kosztami , a kobiecie powinni dać nowy samochód wtedy by wzięli się do pracy i włączyli myślenie co ze zwierzyną zrobić której jest przecież tak dużo a nie tylko stołki grzać i patrzeć kiedy godzina 16 ,00 wybije i twierdzenie koniec na dziś.!!!!

    • My ludzie coraz częściej wycinamy drzewo ponieważ budujemy mieszkania w lasach….. zwierzęta na co odzień widzą ludzi w swoim środowisku i się przyzwyczajają i nie uciekają ! bo ładnie pięknie nie myśląc o dzikich zwierzętach…. i o ich środowisku… ludzie wyrzucają z domów odpady jedzenie zwierzyna dzika szuka pożywieni… Myślicie że to wina myśliwych ? nie prawda !!! myśliwy nie bedzie strzelal w zabudowaniach ponieważ mógł by narazić kogoś na śmierć ! a dzikie zwierzęta czują sie bezpiecznie w takiej okolicy i jeszcze nadodatek sami je dokarmiacie ! Essssaa!! włączcie myślenie hejterzy !

  3. Według mnie brak wyobraźni ze strony kobiety skoro wiadomo, że dziki zaczęły się wszędzie panoszyć powinno się zachować szczególna ostrożność na drodze, tym bardziej po zmroku.

  4. Szkoda, że tylko 5 dzików. Szkoda to jest samochodu. Dla mnie wszystkie powinny być wybite. Tylko niszczą i stwarzają zagrożenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię