Masakra na przejeździe. Tak źle jeszcze nie było…

6

PIASECZNO Od kilku tygodni przed przejazdem w ul. Jana Pawła II w obu kierunkach tworzę się korki. Często, aby przejechać na drugą stronę torów, trzeba odstać nawet kilkadziesiąt minut


– Wszystko dlatego, że duże jest natężenie ruchu, a szlabany są non stop opuszczone – uważa pan Wiesław, jeden z kierowców, który codziennie korzysta z przejazdu. – Podobno pod torami miał być tunel… Proszę mi powiedzieć, gdzie on jest? Zdecydowanie protestuję przeciwko zwiększaniu liczby pociągów na tej trasie.
Podobnych głosów niezadowolenia jest więcej.
W piątek rano jechałem na targ. W połowie Orężnej, na wysokości Kajki zatrzymałem się, bo był korek. Czekałem 25 minut, żeby przejechać przez tory. To jest skandal – uważa pan Andrzej, mieszkaniec Jazgarzewszczyzny.

W ostatnich kilku tygodniach ruch na ul. Orężnej i Jana Pawła II zdecydowanie się zwiększył. Winna temu jest przebudowa odcinka alei Polskiego Państwa Podziemnego w Zalesiu Dolnym. Kiedy ta droga zostanie wreszcie otwarta, sytuacja powinna się znormalizować.

TW

6 KOMENTARZE

 1. „Winna temu jest przebudowa odcinka alei Polskiego Państwa Podziemnego w Zalesiu Dolnym. Kiedy ta droga zostanie wreszcie otwarta, sytuacja powinna się znormalizować”

  A kiedy ta droga zostanie wreszcie otwearta?

 2. A co, PKP powinno Pana wpuścić pod nadjeżdżający pociąg czy zatrzymać ruch żeby jaśnie Pan mógł na targ przejechać ?

  • Problem polega na tym, że szlabany są zamykane nawet i 5 minut przed przejazdem pociągu, a w niektórych godzinach zamknięte są po 15 minut, ponieważ akurat przejeżdżają 3 składy…

 3. „Zdecydowanie protestuję przeciwko zwiększaniu liczby pociągów na tej trasie.”
  Typowe egoistyczne myślenie tylko o sobie i wypowiadania się na tematy o których się nie ma pojęcia. Na pewno jak zlikwidują połączenia kolejowe, to na drogach zrobi się luźniej.

 4. Może wrócić do koncepcji bezkolizyjnego przejazdu na którymś z torowisk ?
  Piaseczno się rozrasta i niezależnie od ruchu kolejowego problem też będzie narastał

 5. Dzień Dobry.Coś Wam Wszystkim powiem.To tylko wyłączna Wina Pana Struzika,Pana Trzaskowskiego i Naszego Burmistrza Piaseczna.Zachciało się tym Panom Dodatkowej Kolejki Dojazdowej z Piaseczna do Zegrza Ja nazywam Glizdą.Wydali Społeczne pieniądze na coś co nie jest Rentowne.Zwróćcie Państwo Uwagę na Wagony w których wozi się tylko Powietrze.Te Składy zakłóciły pracę PKP i ich rozkład jazdy.Jedzie Zestaw PKP i czekamy aż z bocznego toru Dróżnik przepuści Glizdę a czas leci.Stoimy dalej bo z Piaseczna rusza w kierunku Warszawy Glizda czasami znowu do Piaseczna coś jedzie.Czas leci My stoimy i Wkurwiamy się.A Struziki chciały wydymać PIS Wydymały Nas.Jak Najszybciej niech się skończy ten pie…..Remont bo inaczej będzie Amargadeon Prawdziwy.Pan Burmistrz jest znowu Burmistrzem jak długo???????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię