MathRiders zaprasza do matematycznego pokoju zagadek!

0

PIASECZNO W drugi weekend stycznia Centrum Nauczania MathRiders Piaseczno zaprasza dzieci do specjalnego matematycznego Escape Roomu, który kryje w sobie różnorodne łamigłówki, szyfry i kody. Ich rozwiązanie pozwoli odkryć tajemnicę profesora Sinusoidosa


Wydarzenie odbędzie się 12 i 13 stycznia w siedzibie MathRiders przy ulicy Julianowskiej 90F w Józefosławiu, a konkretnie w gabinecie zagadkowego profesora Sinusoidosa. Ten sławny, ekscentryczny i postępowy uczony odkrył sposób na miłą i przyjemną naukę matematyki. Jednak zanim zdążył przekazać swą tajemnicę światu, zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach. Zadaniem uczestników zabawy będzie odnalezienie sekretnego dziennika uczonego, w którym znajdują się jego osobiste notatki. Wskazówki, które pomogą w rozwiązaniu tajemnicy, zostaną ukryte i zakodowane w różnych miejscach jego gabinetu. Aby dojść do celu, należy obserwować, łączyć fakty, ale przede wszystkim dobrze się bawić.
– Zwykle nauka matematyki kojarzy się z nudnymi zadaniami i trudnymi obliczeniami – mówi Małgorzata Grymuza z MathRiders Polska. – Postaramy się udowodnić, że może to być fascynującą przygodą i świetna rozrywka. Pokój zagadek jest również doskonałą grą zespołową, w której ważna jest współpraca i wzajemna pomoc. Poprzez tego typu aktywności chcemy pokazać, że wiedza matematyczna jest ważnym elementem rzeczywistości i przydaje się nie tylko podczas szkolnych zajęć.
Udział w zabawie jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Dzieci można zapisywać pod telefonem 799 747 783.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię