Matiz ściął słup! Ulica zablokowana [AKTUALIZACJA]

3

PIASECZNO Do kolizji doszło na ul. Śniadeckich w Konstancinie-Jeziornie. Daewoo matiz uderzył słup z taką siłę, że ten runął na ulicę. Droga w tej chwili jest nieprzejezdna.

– Samochód prowadził obywatel Ukrainy, wstępne badanie wykazało, że ma 3 promile alkoholu – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Mężczyzna został zatrzymany.

3 KOMENTARZE

 1. Ukraina. nic nowego.

  skończy sie na tym, ze nic się nie zmieni.
  a jak ktoś postraszy siłowo (było o tym niedawno w sieci) będą gorzkie żale w mediach ogólnopolskich jak to przyjechali metro nam kopać, i że ich kraj jest niebezpieczny, ze oni to nieomal weterani wojenni, prześladowani, pokrzywdzeni, poszkodowani, biedni. a takie uczciwe ludzie sa przecież.

  (i nieważne, że jezdzą po pijaku bez prawa jazdy (utraconego przez jazdę po alkoholu), ze pija na umór i robią imprezy do rana, biją się, wrzeszczą, w d.e mając sąsiadów – zwróć uwagę swołoczy, to rano auto masz na bank porysowane)

  poznałam przefajnych Ukraińców – ludzie obyci, na poziomie, nie odstają od Europejczyków na krok – trzy osoby(!) na dziesiątki, których miałam nieprzyjemność mieć za sąsiadów.

  mam wrażenie że lepszy sort Ukraińców pojechał na zachód 🙁 szkoda.

 2. Cała wina leży po stronie Policji wiem coś o tym bo wynajmuje ukraicom pokoje gdy zatrzymają pijanego ukrainca poszczają za odpowiednia kwotę bo nigdzie nie zgłosi i taka łapówka jest bezpieczna od Polaka nie wezmą kasy bo sie boja o własny tyłek ze zgłosi po za tym interwencje z udziałem ukraiców nasza policja olewa bo trzeba ich sprawdzić odnośnie legalności w Polsce itp a to już duzo pracy papierkowej i to jest przykre ze nasz Polaków Policja trzepie za głupi trójkąta ładują mandaty a ukraińscy są bez karni Powinien ktoś sie zainteresować tym co sie dzieje w Piasecznie w Komedzie tylko ludzie siedzą cicho i nikt nie chce mówić o naszej policji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię