Mc Donald’s powstanie w Górze Kalwarii

18

GÓRA KALWARIA – Tak, w naszym mieście wyrośnie restauracja słynnej sieci. Spółka McDonald’s Polska pod koniec zeszłego roku złożyła wniosek o pozwolenie na budowę – z dumą obwieścił wczoraj urząd miasta.

Serdecznie gratulujemy! Góra Kalwaria po Konstancinie-Jeziornie i Piasecznie dołączy do elitarnego grona miast, która mogą poszczycić się cenioną restauracją o światowej sławie 😉
Kalwaryjski McDonald’s powstanie przy ul. Wojska Polskiego, w pobliżu stacji paliw. Zacznie działać mniej więcej w tym czasie gdy dojdzie do otwarcia obwodnicy Góry Kalwarii. Ma ono nastąpić najpóźniej w grudniu 2019 r. Teraz na otwarcie obwodnicy wszyscy czekają z jeszcze większą niecierpliwością.

AB

Urząd miasta i gminy chwali się na Facebooku restauracją McDonald’s, która wkrótce zostanie pobudowana na terenie Góry Kalwarii

18 KOMENTARZE

 1. hahaha autor tego njusa ma wysokie poczucie humoru…”elitarnego grona miast, która mogą poszczycić się cenioną restauracją o światowej sławie”.
  Zamiast stawiać na zdrowe jedzenie, to powstaje kolejny Mac…
  Tak samo na pływalni w GK jest mała kawiarenka i co…? Oczywiście się serwuje frytki, hamburgery…To po co uprawiać sport, jeśli potem człowiek idzie zjeść te tłuste rzeczy.

 2. Nasi włodarze nas rozpieszczają-mogło być jakieś wege-a tu Mc.
  Samo zdrowie …
  Może ktoś by pomyślał przyszłościowo -dzieciaki tyją -a Panowie z ratusza im Mc.
  dziękujemy…za pomoc.

 3. Czego narzekacie ludziska? Czy ktoś zmusza do jedzenia hamburgerów? Kto chce to pójdzie i tyle? A pozwolenia budowlane to wydaje powiat, nie gmina.

 4. ” – z dumą obwieścił wczoraj urząd miasta.”
  Jestem ciekawa kiedy urząd z dumą obwieści że buduje kibel w mieście .
  (za darmo i czynny 24h)

 5. Ciekaw jestem, czy jak powstanie nowy sklepik bądź inna usługa, to magistrat też tak szumnie będzie reklamował nowe miejsce, a portal równie chętnie będzie o tym pisał (ot, taka darmowa reklama)? Śmiem wątpić…
  A tak nawiasem mówiąc to nie ma się co zżymać, jak ktoś będzie chciał pójść do Maca to pójdzie, a jeśli nie, to i wołami go tam nie zaciągną. Więcej luzu. 🙂

 6. Dzieci będą chodziły w tajemnicy przed rodzicami, to jest największy problem. Dorosły człowiek owszem, może podjąć decyzję że tam nie pójdzie ale dzieciaki i młodzież niestety nie mają wystarczającej wiedzy o zdrowym żywieniu, pójdą bo to szybkie, tanie i „smaczne”. Może obok SaladStory?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię