Mercedes stał przy ulicy. Teraz leży na boku… bez katalizatora

2

PIASECZNO Przy ul. Przesmyckiego od dłuższego czasu stał mercedes. Do tej pory nie wzbudzał większego zainteresowania, ale dziś stoi na boku eksponując podwozie

– Mijałam często to auto w drodze do pracy – mówi jeden z kierowców. – Nie wiem jak długo stał ten samochód na poboczu, ale na pewno już od dłuższego czasu. Miał normalnie rejestracje, więc sądziłem, że może się popsuł i za jakiś czas ktoś po niego wróci.
Dziś okazało się, że auto ktoś przewrócił na bok. Co się stało? Otóż z samochodu wymontowano katalizator i nie zadano sobie trudu by z powrotem postawić go na koła. Czyje to auto? Dlaczego stoi przy ulicy? Tego niestety jeszcze nie wiemy.


AB

2 KOMENTARZE

  1. Piaseczno i jego klimat bardzo przypominają mi Indie z lat 90′. Te zdjęcia spokojnie można podpisać np. “Rok 1999, wyjazd z Bengaluru w kierunku Krishnagiri, provincial national highway nr 721”.

    • Szczególnie zagęszczeniem chodników. No ale Piaseczno, to miasto bogaczy. Do żabki 30 metrów od domu jedzie się samochodem. Chodnik jest tylko po 20 metrów w obie strony od przystanku autobusowego, bo na przystanek z okolicznych domów też dojeżdża się samochodem. Jak gdzieś przypadkiem trafi się na przejście dla pieszych, to oba jego końce są w krzakach. Myśle, ze musimy trochę popracować nad infrastrukturą, by dogonić Indie sprzed 25 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię