KONSTANCIN-JEZIORNA Po wakacyjnej przerwie do Konstancińskiego Domu Kultury wraca teatr przez wielkie „T”. W najbliższą sobotę, o godz. 16 i 19 zostanie wystawiony spektakl „Mężczyzna idealny”


Zabawną sztukę, którą będzie można zobaczyć na scenie przy ul. Mostowej 15 napisał Andrzej Pacuła, a wyreżyserował Stefan Friedmann. W głównych rolach wystąpi plejada gwiazd: Jacek Kawalec, Piotr Pręgowski, Maciej Damięcki i Adrianna Biedrzyńska.

Głównym bohaterem komedii jest sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, który przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboyom, niż instytutowi naukowemu. Natomiast jego najbliższa współpracowniczka jest owładnięta ideą stworzenia mężczyzny idealnego. Pracuje nad rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Telewizyjny showman nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów …

Niesamowita intryga, pełna nieoczekiwanych, komicznych zwrotów akcji oraz śmiesznych dialogów i gagów sytuacyjnych, które rozbawią do łez. Na scenie zobaczymy przezabawne zmiany ról, płomienny romans, wciągający spisek, seans seksterapeutyczny, terapię śmiechem i partię rozbieranego pokera. Jest czworo bohaterów, ale nikt, nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w kasie lub na stronie internetowej KDK.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię