Mężczyzna przygnieciony przez ramię koparki! Strażacy walczą o jego życie

10

PRAŻMÓW W miejscowości Gabryelin doszło do nieszczęśliwego wypadku. Mężczyzna został przygnieciony przez ramię koparki

Na miejsce dojechały cztery zastępy straży pożarnej. Na razie nie dojechała karetka pogotowia.
– Na minikoparce dostawionej do ciągnika pracowała osoba, która zostałą przyciśnięta do siedzenia przez ramię minikoparki – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Strażacy uwolnili mężczyznę przy pomocy sprzętu hydraulicznego, ale nie stwierdzono u niego czynności życiowych. Strażacy prowadzą resuscytację i oczekuję na przyjazd pogotowia.

10 KOMENTARZE

  1. Straż dotarła, reanimuje i czeka na pogotowie ratunkowe, przedziwna kolejność, a zarazem mobilność służb pogotowia ratunkowego.Pogotowie nie podrywa się do alarmu, tylko z czasem dojeżdża do zgłoszenia.

  2. Odszedł wspaniały człowiek, zawsze uśmiechnięty, wesoły, pomocny, uczynny… Po prostu nie dało się Pawła nie lubić… Przez wiele lat był moim klientem a gdy zmieniłem pracę i przypadkowo się spotkaliśmy zawsze pytał co u mnie i zawsze się pośmialiśmy. Taki naprawdę dusza człowiek…Dlaczego dobrzy ludzie tak szybko nas opuszczają ?
    Szczerze współczuję rodzinie.

    • Grzegorz tak jak napisałeś. Straszne. Tacy wspaniali, cudowni ludzie zdarzają się pewnie jedna na milion. Cudowny młody człowiek i taka tragedia. Wyrazy współczucia dla żony, dzieci, rodziny. Sąsiedzi i znajomi też bardzo ubolewają 😔 spoczywaj w spokoju Pawle i tam z góry czuwaj nad swoją rodziną ❤️

  3. Pogotowie Ratunkowe to tylko fajnie przedstawiaja ich obraz na filmach rzeczywistosc jest całkiem inna to chamy brak wychowania i dobrych manier !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię