Mężczyźni z metadonem zatrzymani przez policję

0

KONSTANCIN-JEZIORNA/PIASECZNO Kryminalni z Piaseczna zatrzymali dwóch mężczyzn, przy których znaleziono pięć opakowań z metadonem. Jeden z nich jest podejrzewany o nielegalne wprowadzanie tego środka do obrotu.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego z Piaseczna zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn siedzących w samochodzie na ulicy Mirkowskiej w Konstancinie-Jeziornie. Na widok policjantów mężczyźni próbowali odjechać. Jednak reakcja mundurowych była szybka i skuteczna.
Podczas legitymowania zauważono pod radiem samochodowym niewielką buteleczkę, jak się okazało z metadonem. 36-latek twierdził, że substancję posiada legalnie lecz nie ma żadnej dokumentacji, która by to potwierdzała. W kieszeni drugiego z mężczyzn 35-latka policjanci znaleźli kolejną butelkę metadonu, a w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 36-latka zabezpieczone zostały następne trzy. Sprawę przejęli policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie.
36- latek został zatrzymany i usłyszał już zarzut z ustawy o zapobieganiu narkomanii za wprowadzania do obrotu środków odurzających.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię