Michał jeszcze raz potrzebuje pomocy!

8

PIASECZNO Michał Lorens, mieszkaniec Józefosławia i uczeń piaseczyńskiego liceum walczy z białaczką! Ponad 7 tys. osób już pomogło, udzielając wsparcia finansowego na leczenie. By dokończyć terapię wciąż jednak brakuje pieniędzy.

– Dotarliśmy na miejsce po ciężkiej podróży. Przyjęto nas troskliwie w bardzo solidnym szpitalu w Pekinie. W przyszłym tygodniu po badaniach genetycznych podjęta będzie próba aferezy – informują na portalu www.siepomaga.pl bliscy chorego Michała

Na miejscu razem z Michałem jest jego tata, który będzie dawcą leukocytów dla syna. Walka o życie Michała weszła już w decydującą fazę – to leczenie, to jego ostatnia szansa!

Niestety zmieniły się wcześniej planowane koszty – walka o życie kosztuje więcej, niż było planowane od początku! By dokończyć terapię, wciąż brakuje 150 tys. zł ( aktalnie już niewiele ponad 100 tys.zł – przyp. red.)

W tej chwili gra toczy się o wszystko – drugiej szansy już nie będzie!

AB8 KOMENTARZE

 1. ⚠️ UWAGA ⚠️ UWAGA ⚠️ Jak dotąd pojedynek Michał vs białaczka stawia chłopaka w pozycji zwycięzcy. ❗️Choć to walka Dawida z Goliatem Michał wspierany finansowo przez cudownych pomagaczy cały czas nie pozwala się pokonać…. Nie zostawimy Jego I Rodziny samych- nie oddamy Michała tak łatwo ❗️ Walczymy dalej, pokażmy swoją moc ??? Wpłacajmy kto ile może ???

 2. Michał ma tylko 21 lat…. To nie jest czas na żegnanie się z życiem. To czas na studia, na radość, na miłość…. Ten waleczny chłopak nie miał dotąd czasu, by tego wszystkiego posmakować. Ostatnie dwa lata zabrała Mu białaczka. Oddajmy Mu radość….WSPARŁO 8 207 OSÓB
  422 606 zł (85,98%)
  BRAKUJE JESZCZE 68 884 ZŁ

 3. W Jego wieku śmierć powinna być czymś odległym. Trzymamy śmierć za drzwiami i walczymy. Nie zostawimy Jego Rodziny samych- nie oddamy Michała tak łatwo‼️‼️‼️ Kochani Razem Mozemy Wspomoc Michala oraz Rodzicow w tak strasznej walce o Zycie. Kochani Wspierajmy Michala. Kazdy pieniazek jest Jemu tak wazny. ?❤

 4. Niezwykle podziwiam determinację Michała… Trzy razy już przegrywał z białaczką i za każdym razem się podnosił gotów do dalszej walki…To jest ostatnie starcie. Ostatnia szansa…. Wykorzystajmy ją razem WSPARŁO 8 351 OSÓB
  429 230 zł (87,33%)
  BRAKUJE JESZCZE 62 260 ZŁ

 5. Kochani pomóżmy Michałowi dozbierać tą brakującą kwotę by mógł zawalczyć ostatni raz o ŻYCIE ? Pokażmy jeszcze raz nasze dobre serducha, naszą wrażliwość i szczodrość.????
  WSPARŁO 8 397 OSÓB
  431 305 zł (87,75%)
  BRAKUJE JESZCZE 60 185 ZŁ

 6. 21 lat… to czas na zabawę, beztroskę, studia, miłość, a nawet bezmyślność i głupotę. Nie jest to zdecydowanie pora na cierpienie, strach o własne życie, umieranie… Białaczka skradła Michałowi 2 lata- nie pozwólmy by zabrała więcej. Zróbmy wszystko by nie zabrała Michała….
  Kochani WSPARŁO Michalka do tej pory 8 450 tys Osob ,
  Kwote zebrana jest 434 810 zł (88,46%)
  Kochani BRAKUJE JESZCZE 56 680 ZŁ.????
  Kochani pokazmy Michalkowi ze nie jest sam. Pokazmy Jemu ze nasza wspolna pomoca pomozemy jemu zebrac te ostatnia sume na leczenie. Kochani Badzmy Razem z Michalkiem.

 7. Kochani pomóżmy, już tak niewiele zostało ???? Michał Wałcz Chłopaku???>>> Tyle ciepłych słów jest kierowanych do Michała…. Michał- wracaj do zdrowia, Przylatuj do Polski i zobacz dla ilu ludzi Twój los nie jest obojętny….Dla jakiej masy jesteś WAŻNY…
  Kochani Wszyscy wspieraj Michala jak potrafia. Dolaczmy wiec i pokazmy Michalowi ze nie jest sam z ta tak okrutna Walka o Zycie. WSPARŁO 8 627 OSÓB??
  442 135 zł (89,95%)
  BRAKUJE JESZCZE 49 355 ZŁ ??????

 8. ⚠️ UWAGA PILNE ⚠️ Potrzebna pomoc❗️Rozpoczyna się ostatnia walka Michała❗️

  Uwaga! Walka o życie Michała weszła w decydującą fazę ❗️

  Michał jest już na miejscu, a lekarze robią wszystko, by przygotować go do ratującej życie terapii! W tej chwili nie ma już odwrotu – najbliższe dni pokażą prawdę.

  Musimy zmobilizować wszystkie siły, by zebrać środki na dokończenie terapii. Zostało mało czasu – bardzo cennego czasu ❗️ Błagamy Was o pomoc ? Wpłać ile możesz tu ⏩https://www.siepomaga.pl/michal-lorens#_=_

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię