Michał Prószyński podziękował za samorządową współpracę

0

Wczoraj w Hotelu Poniatowski w Łazach odbyła się uroczysta kolacja na zaproszenie Michała Prószyńskiego – radnego sejmiku mazowieckiego

– Dziękuję wszystkim za dzisiejsze spotkanie – powiedział Michał Prószyński. – Jesteście nie tyle moimi gośćmi co przyjaciółmi, z którymi mam przyjemność od wielu lat współpracować na niwie samorządowej. Są osoby nie tylko z powiatu piaseczyńskiego, ale także grodziskiego, legionowskiego, wołomińskiego, nie tylko tacy, którzy są sympatykami mojej formacji politycznej, ale także strażacy i samorządowcy reprezentujący różne środowiska. Osoby, z którymi na co dzień staram się rozwiązywać różne problemy dotyczące ich gmin i powiatów. Nasze spotkanie jest dla mnie okazją by wam wszystkim za dotychczasową współpracę podziękować. Wierzę, że będzie ona kontynuowana. Życzę wszystkim by ten rok 2023 był lepszy niż 2022. Przy okazji wszelkich tematów samorządowych możecie zawsze liczyć na moje zainteresowanie i uwagę. Gdy tylko będzie to możliwe będę się starał wspierać wasze inicjatywy – deklarował samorządowiec.

Po przywitaniu gości radny zaprosił wszystkich na uroczystą kolację i rozmowy w kuluarach. Za liczną obecność na spotkaniu (przybyło ok. 70 osób) podziękowała także Renata Mirosław, pełnomocnik PiS w gminach Piaseczno i Lesznowola.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię