Michał Wielogórski trenerem Jedności

0

PIASECZNO Nowym trenerem pierwszej drużyny seniorskiej LKS Jedność Żabieniec został Michał Wielogórski, który jest związany z klubem od wielu lat – najpierw jako zawodnik, a potem szkoleniowiec grup dziecięcych i młodzieżowych. Obecnie prowadzi również rocznik 2011 oraz jest trenerem drugiej drużyny seniorskiej Jedności

Trener Wielogórski rozpoczął swoją nową pracę ze zmiennym szczęściem. O ile w pierwszym spotkaniu, z Orłem II Baniocha, trafienie Daniela Kozłowskiego w ostatniej sekundzie zapewniło Jedności cenny punkt w spotkaniu wyjazdowym (3:3), to już – przegrana wyraźnie – domowa konfrontacja z Perłą Złotokłos (1:5) pokazała, że zarówno szkoleniowca, jak i zespół z Żabieńca czeka jeszcze sporo pracy by prezentować oczekiwaną przez miejscowych kibiców formę.

Mimo, że obecna sytuacja w A klasie jest wręcz fatalna, to podjąłem się tego wyzwania, bo bardzo mi zależy żeby to zmienić – mówi Michał Wielogórski.Zarówno ja, jak i zawodnicy, zdajemy sobie sprawę co należy poprawić i ile pracy nas czeka. Kluczowy będzie okres zimowy, który musimy bardzo solidnie przepracować i pomyśleć nad wzmocnieniami. Bardzo mocno wierzę w potencjał tego zespołu i jestem pewny, że na wiosnę to będzie zupełnie odmieniona drużyna.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię