Mieszkańcy domagają się sygnalizacji świetlnej! Trwa protest, spodziewajcie się utrudnień!

7

LESZNOWOLA Na al. Krakowskiej w Woli Mrokowskiej trwa demonstracja zorganizowana przez mieszkańców domagających się budowy sygnalizacji świetlnej

Wola Mrokowska, przez którą biegnie droga krajowa nr 7 to jedna z miejscowości w powiecie piaseczyńskim, w których dochodzi do największej liczny wypadków i kolizji. O swoje bezpieczeństwo obawiają się także piesi, pokonujący ruchliwą arterię komunikacyjną.
Będziemy protestowali tak długo dopóki starczy nam sił – zapowiada jeden z uczestników. – Myślę, że do godziny 20.00.
Uczestnicy nie zablokowali całkowicie ulicy, ale ubrani w kamizelki odblaskowe zatrzymują ruch korzystając z przejścia dla pieszych. Czy taka forma manifestacji mocniej zwróci uwagę zarządcy drogi na istniejący problem i zaowocuje podniesieniem bezpieczeństwa w Woli Mrokowskiej?
W demonstracji bierze udział grupa ok. 40 osób, które blokują ruch w obu kierunkach – mówi nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Samochody są przepuszczane, ale kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami, tym bardziej, że z powodu zakończenie ferii ruch na drodze jest wzmożony. Prosimy kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę – apeluje policjant.

7 KOMENTARZE

  1. Szkoda że przyjechała jakaś parówa, pseudo chyba naczelniczek i kazał wypisywać mandaty…. Reszta policjantów jak najbardziej na plus, niestety jedna zezowata czarna owca z **** na czapce że mało mu karku nie skręciły…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię