Mieszkaniec Piaseczna weźmie udział w nietypowym reality show

3

PIASECZNO Zawodnik i trener Muay Thai Karol Wesling Carlos weźmie udział w telewizyjnym reality show Polsatu „Tylko Jeden”, którego zwycięzca podpisze kontrakt zawodowy na walkę dla federacji KSW

Karol Wesling jest trenerem i zawodnikiem MMA, Muay Thai i K1. Ze sportem związany jest od siódmego roku życia i może poszczycić się tytułami Mistrza Polski Kickboxingu WKSF I UFR, Mistrza Polski MMA „time of Masters” oraz złotym medalem Pucharu Europy Mazovia CUP w formule MMA.
Jakie są główne formatu polsatowskiego programu?
Chcemy pokazać życie zawodnika. W jednym domu zamkniętych jest dziesięciu mężczyzn rywalizujących w jednej kategorii wagowej. O tym czy wypadają z niego, czy zostają, decydują walki – tłumaczy Maciej Kawulski z największej polskiej federacji mieszanych sztuk walki. – Raz w tygodniu jedna walka i przegrany odpada, zwycięzca stoczy tych walk trzy, a finał odbędzie się na gali KSW – dodaje.
Nagrodą jest kontrakt z federacją KSW i pełna opieka nad dalszym rozwojem kariery zawodników. – Do programu zapraszamy tych, którzy dopiero rozpoczynają i będzie to dla nich debiut przed dużą publicznością – wskazał Maciej Kawulski.
Czy to Karol Wesling, na co dzień trener w Bąkowski Fight Club, zostanie tym jednym? Program rozpoczyna się 6 marca o godzinie 22:05 w Telewizji Polsat.

Tyl./inf. Polsat

3 KOMENTARZE

  1. Pod dno czyli pod dnem kolejne dno ukryte to ksw ale fame mma to dopiero gówno i polscy odbiorcy którzy to napędzają kto to ogląda no masa ludzi i To odpowiedź odbiorca to największy idiota a ci co to robią mają z tego kasę i się śmieją ze takie gówno można sprzedać i to z jakim zyskiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię