Mieszkaniec: sąsiadka przewróciła się na drodze i połamała sobie okulary

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Do zdarzenia doszło na ulicy Ostrołęckiej w Skolimowie. – Stan tej drogi woła o pomstę do nieba – mówi pan Kamil, nasz czytelnik. – Próbowałem dowiedzieć się w gminie kiedy Ostrołęcka zostanie przebudowana, ale nie usłyszałem żadnych konkretów…


Pan Kamil pokazuje nam pościerany łokieć.
Kilka dni temu sam się tam przewróciłem – opowiada. – Mam problemy z chodzeniem, a tam jest strasznie nierówno.
Wąska droga do połowy jest wybrukowana betonową kostką, która w wielu miejscach się pozapadała. Dalej jest nieutwardzona. Tam z kolei bardzo się kurzy, a samochody jeżdżą po głębokich wyrwach.
– Moja sąsiadka parę tygodni temu się tu przewróciła, starła twarz i połamała okulary – opowiada nasz rozmówca. – Po tym wszystkim poszedłem nawet złożyć skargę do straży miejskiej. Nie wiem, czy przekazali ją komuś z gminy…
Dziś lub jutro rozpoczniemy naprawę nieutwardzonych dróg w rejonie Skolimowa północno-zachodniego – mówi Piotr Szczepanik, kierownik wydziału dróg gminnych.
Oprócz Ostrołęckiej, będziemy równać też m.in. Kościuszki i Traugutta.
A czy Ostrołęcka ma szansę na kompleksową przebudowę?
Opracowujemy dokumentację projektową – mówi Andrzej Trębicki, kierownik gminnego referatu inwestycji i remontów. – Nie wiem jednak kiedy droga zostanie wybudowana, bo w obecnym budżecie nie ma na to środków.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię