Mieszkanka Konstancina zaprasza na Mistrzostwa Europy!

0

KONSTANCIN-JEZIORNA We Wrocławiu w dniach od 4 do 9 października odbywają się Mistrzostwa Europy dywizji B w korfballu. W turnieju bierze również udział reprezentacja Polski, której kapitanem jest mieszkanka Konstancina Tamara Siemieniuk

Polska, która jest jednym z faworytów mistrzostw, rozpoczęła turniej od dość niespodzianej porażki ze Szkocją (15:18), ale w kolejnych dniach pokonała Irlandię (14:7) i Szwajcarię (18:9), co zapewniło jej awans do półfinału. W piątek 8 października o godzinie 17:30 zmierzymy się z Turcją – potencjalnie najtrudniejszym rywalem biało-czerwonych na tej imprezie. Wstęp na imprezę do wielofunkcyjnej Hali AWF Wrocław przy al. Ignacego Jana Paderewskiego 35 jest bezpłatny.

CZYTAJ TAKŻE:  Komunikat! Przerwa w dostawie wody


Spotkania można również oglądać live na YouTube na kanale ikfchannel lub szukać informacji o meczach na międzynarodowej stronie @worldkorfball lub polskich profilach na fb Polski Związek Korfballu, ig korfballpoland.
W obecnym składzie reprezentacji mamy wiele osób, dla których to pierwszy poważny występ międzynarodowy – mówi Tamara Siemieniuk. – Wierzę jednak, że jesteśmy w stanie wygrać te mistrzostwa i taki też jest nasz cel. Fizycznie i taktycznie zdecydowanie jesteśmy gotowi. Mam nadzieję, że udźwigniemy presję, zawrzemy pakt ze szczęściem i wrócimy z Wrocławia ze złotem.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię