Mieszkanka Piaseczna zachwyciła widzów Polsatu! Czy teraz zachwyci cały świat?

0

PIASECZNO Dwudziestoletnia mieszkanka Wólki Kozodawskiej, która zachwyciła całą Polskę swoimi umiejętnościami wokalnymi w programie telewizji Polsat „All Together Now – Śpiewajmy Razem”, wydała swój pierwszy singiel

Niezwykle utalentowana Natalia Zaręba, teraz znana jako Neit (bogini matka w mitologii egipskiej), nagrała piosenkę „Wiem czego chcę” (dostępną na YouTube, Spotify i portalach streamingowych) do słów i muzyki Juliusza Kamila, który komponuje utwory także dla Roksany Węgiel czy Natalii Zastępy.

Piosenka opowiadająca o tym, że warto jest podążać za głosem serca utrzymana jest w pop-rockowym, przebojowym klimacie z domieszką elektroniki, a teledysk do niej kręcony był na Teneryfie. A jak artystka wspomina swój pobyt na Wyspach Kanaryjskich?
– To był mój najlepszy wyjazd w życiu – nie kryje Neit. – Zwłaszcza, że brałam udział w takim przedsięwzięciu pierwszy raz i nie wiedziałam jak to będzie wyglądać. Wszystko poszło sprawnie, choć nieco problemów sprawiał momentami silnie wiejący wiatr.
Obecnie trwają prace nad kolejnym materiałem młodej artystki.
– Zapraszam na stronę www.goingnew.pl/Neit oraz koniecznie na socialmedia neit.music – tam znajdują się wszelkie aktualne informacje na mój temat– zachęca wokalistka.

Tyl./fot. Arcadius Mauritz

.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię