Mieszkanka: Porzucony samochód stoi na osiedlu już od 6 lat!

4

KONSTANCIN-JEZIORNA Niedawno opisywaliśmy problem wraków, które miesiącami, jeśli nie latami, zastawiają miejsca parkingowe. – Proszę przyjechać na osiedle Grapa – zaprasza nas pani Elżbieta. – Stoi tu porzucone renault, które od dawna blokuje chodnik…


Ten samochód stoi tu, odkąd zaczęłam mieszkać przy Kopernika – tłumaczy nasza czytelniczka. Renault na wypalony środek, zbitą przednią szybę, a w oponach od dawna nie ma powietrza. – Co więcej, ten wrak zastawia część chodnika, na który się jakiś czas temu stoczył. Tuż obok mieszka pan burmistrz, ale jemu najwyraźniej to auto nie przeszkadza… – konkluduje kobieta.
Pani Elżbieta twierdzi, że kwestią uciążliwego wraku próbowała zainteresować i straż miejską i urząd gminy.
Nic to jednak nie dało – kwituje.
Niedawno straż miejska poinformowała, że w ubiegłym roku na terenie całego uzdrowiska podjęła 20 interwencji związanych z porzuconymi samochodami. 17 samochodów zostało zabranych.
– Szkoda, że ta skuteczność nie objęła naszego renault… – nie kryje swego rozgoryczenia nasza czytelniczka.

TW

4 KOMENTARZE

  1. Osobiście zgłaszałem 6 razy ten pojazd. Straż Miejska nie reaguje tak samo jak i Policja wogole się nie interesuje tym osiedlem. Codziennie grupa meneli stoi pod sklepem i pije ponadto załatwią się za totalizatorem. Nikt nie reaguje a dzień w dzień obdartusy z osiedla uprzykrzają życie. Zapraszam komendantów obu formacji niech zaczną pracować. A burmistrz też to widzi z okna nawet, widocznie szykuje sobie miejsce.

  2. Osiedle dla pijakowa. Codziennie stoją jakby domów nie mieli . Same odpadki ludzi upodlonych . Porażka życiowa na rogu ulic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię