Mikołaj i policjanci kontrolowali kierowców! Były upominki i rózgi

3

PIASECZNO Policjanci z piaseczyńskiej drogówki w piątek 6 grudnia przeprowadzali na terenie naszego powiatu kontrole prędkości. Towarzyszył im Mikołaj, który przypominał o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także wręczał słodkie upominki i rózgi

Nadchodzące święta to czas wspólnych, rodzinnych spotkań, ale również okres przedświątecznej gonitwy i zwiększonego ruchu na drogach. Policjanci wspólnie z Mikołajem przypominali zatrzymanym do kontroli kierowcom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zwracali szczególną uwagę na konieczność zapinania pasów bezpieczeństwa, dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze oraz prawidłowe przewożenie dzieci.
Kontrole odbywały się w przyjaznej atmosferze. Tego dnia zamiast mandatów kierowcy otrzymywali rózgi. Przestrzegających przepisów ruchu drogowego nagradzano cukierkami. Policjanci za wsparcie przy organizacji mikołajkowych działań dziękują Pani sołtys sołectwa Uwieliny.

KPP/AB

3 KOMENTARZE

  1. Nie chciałbym dożyć mikołaja-milicjanta z “ruzgo”i uśmichem dla mordercy np.własnej matki albo własnym!!! Czy milicja w Piasecznie aby nie zbacza…-?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię