Miłość łączy ich już 50 lat

0

KONSTANCIN-JEZIORNA W ostatni wtorek dwie pary  świętowały jubileusz Złotych Godów w urzędzie w Konstancinie-Jeziornie. Alicja i Zdzisław Kwiatkowscy oraz Maria i Jerzy Perzynowie zostali odznaczeni pamiątkowymi medalami, a burmistrz Kaźmierz Jańczuk przekazał jubilatom gratulacje i złożył życzenia.

Uroczystość odbyła się tradycyjnie w Urzędzie Miasta i Gminy. Tym razem Złote Gody obchodzili Alicja i Zdzisław Kwiatkowscy oraz Maria i Jerzy Perzynowie z Konstancina-Jeziorny. Jubilaci zostali odznaczeni Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wręczył Kaźmierz Jańczuk, burmistrz gminy. Pary otrzymały też listy gratulacyjne, kwiaty oraz kosze upominkowe.

Wzór do naśladowania

Oczywiście nie mogło zabraknąć gratulacji i życzeń – zdrowia, szczęścia, pomyślności w życiu rodzinnym oraz kolejnych wspólnie spędzonych lat, które oprócz włodarza gminy, złożyła Eleonora Woźniak, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. – Jesteście dla nas wzorem do naśladowania – podkreślił Kaźmierz Jańczuk. – Piękne jest to, że potraficie żyć ze sobą we wzajemnym zrozumieniu i miłości przez tak długie lata.

Przepis na udane małżeństwo

Złoci jubilaci od urodzenia mieszkają w Konstancinie-Jeziornie. Państwo Kwiatkowscy młodość spędzili w Łęgu i Wierzbnie. Mają trzy córki, siedmioro wnucząt i jedną prawnuczkę. Natomiast Marię i Jerzego Perzynów na długie lata miłości połączyła droga łącząca Kierszek z Józefosławiem. Tradycyjnie zapytaliśmy pary o ich przepis na udany, szczęśliwy związek. Jak mówią, podstawa to: zaufanie do drugiej osoby, szacunek oraz dążenie do wspólnych celów.

 

Źródło: www.konstancinjezioran.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię