Minister złożył życzenia potrzebującym

1

PIASECZNO Wczoraj w starostwie powiatowym odbyła się druga Wigilia dla Potrzebujących z udziałem senatora Konstantego Radziwiłła


Z inicjatywą zorganizowania spotkania wyszło biuro senatora Radziwiłła, które nawiązało współpracę z Caritasem, działającym przy kościele św. Anny w Piasecznie. – Zależało nam na tym, aby zaprosić na wigilię osoby doświadczone przez życie, złożyć im życzenia, podzielić się z nimi opłatkiem, wspólnie zaśpiewać kolędy – mówi Michał Mierzwa, dyrektor biura senatora Radziwiłła. Na wszystkich uczestników wigilii czekał świąteczny poczęstunek oraz symboliczne paczki. – W święta Jezus łączy nas wszystkich, bez względu na status materialny i pochodzenie – mówił ksiądz Andrzej Krynicki, proboszcz parafii św. Anny. – Wszyscy jesteśmy dziećmi bożymi.
– Boże Narodzenie to specjalne święta – zwrócił się do potrzebujących senator Konstanty Radziwiłł. – Życzę państwu radości, miłości i wiary oraz abyśmy częściej się do siebie uśmiechali i byli w stanie pokonać wszelkie trudności.
Następnie uczestnicy wigilii złożyli sobie życzenia i podzielili się opłatkiem.

TW

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię