GÓRA KALWARIA Mieszkaniec Góry Kalwarii 3 września powalczy o tytuł najprzystojniejszego Polaka. Do tej pory fortuna mu sprzyjała – czy tak samo będzie w niedzielę?


Finał konkursu z udziałem 20 przystojniaków odbędzie się wieczorem w warszawskim Airport Hotel Okęcie.

– To będzie prawdziwa petarda. Mamy kilka widowiskowych układów tanecznych, które cały czas ćwiczymy – mówi w trakcie przerwy w próbach 22-latek. Przyznaje, że przed niedzielną galą czuje się „świetne”. – W ostatnich tygodniach ciężko pracowałem, dbałem o siebie, o sylwetkę, aby zaprezentować się na scenie z jak najlepszej strony – dodaje.

Od połowy czerwca, kiedy Michał Szer został finalistą konkursu, nazwiska kandydatów na Mistera Polski często padają w mediach, a oni sami wzięli udział w kilku artystycznych sesjach fotograficznych promujących konkurs. Przed obiektywem wcielali się w role gladiatorów, strażaków, wdziewali eleganckie garnitury lub… byli sobą bez koszulek.

Stawką jest nie tylko tytuł, ale i sława. Rafał Maślak, który w 2014 wygrał wybory na Mistera Polski (i pozostaje najsłynniejszym zdobywcą tego tytułu), cieszy się dużą popularnością – jego profil na Facebooku polubiło ponad ćwierć miliona osób. Michał Szer nie kryje, że jego głównym celem jest rozpoznawalność w mediach. Choć – jak nam zdradził – na udział w konkursie na największe ciacho Polski zdecydował się spontanicznie. – Kiedy dowiedziałem się o eliminacjach, zdążyłem na ostatni casting w kraju, na Okęciu. Wahałem się, jestem raczej nieśmiały – opowiadał. Elegancką koszulę pożyczył od taty, a buty od brata. Jury się nie zorientowało i w połowie lutego otworzyło przed 22-latkiem drogę do tytułu.

Michał Szer przed castingiem nie musiał pracować nad sylwetką. Od wielu lat pływa. W grudniu osiągnął swój największy sukces w życiu – zdobył brązowy medal mistrzostw Polski na dystansie 50 metrów (stylem klasycznym). Reprezentował Legię Warszawa, ale pierwsze zawody pływackie wygrywał w barwach klubu Uczniowskiego Klubu Sportowego Skalar Góra Kalwaria, później trenował w Piasecznie. Liczący 189 cm wzrostu Michał przyznaje jednak, że z pływaniem nie wiąże na poważnie swojej przyszłości. Póki co szuka pomysłu na siebie,w czym może mu pomóc męski konkurs piękności.

Niedzielną galę będzie można śledzić na żywo w internecie na Plejada.pl. Retransmisję pokaże Superstacja, 17 września o godz. 20.15.

Fot. Materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię