PIASECZNO 4 medale przywieźli nasi zawodnicy z Mistrzostw Świata Seniorów w Kickboxingu, które w dniach 4-11 listopada, odbyły się w Budapeszcie.


Najlepiej wypadła Paulina Jarzmik, która obroniła 2 tytuły Mistrza Świata (LC i KL kat.-60kg) wywalczone przed dwoma laty w Dublinie. Paulina potwierdziła tym samym, że jest najlepszą zawodniczką na Świecie w tej kategorii wagowej w ciągłych formułach planszowych.
Tytułem Mistrza Świata może cieszyć się wreszcie Łukasz Wichowski, który nie dał cienia szans swoim przeciwnikom w formule light contact kat. wag. -84kg. Lata ciężkich treningów i talent tego zawodnika znalazły swoje zwieńczenie właśnie na tych zawodach.
Tytuł v-ce Mistrzyni Świata musi zadowolić Dorotę Godzinę. Dorota mimo świetnej postawy nie zdołała pokonać zawodniczki gospodarzy w finale kick light w kat. wag. -55kg. Był to dla niej pożegnalnych start w zawodach w Kickboxingu. Na szczęście Dorota nie rozstaje się ze sportem i już jako trener będzie nadal wspierać i uczyć kolejne pokolenia Kickboxerów. Szczęście nie dopisało dwójce naszych pozostałych reprezentantów. Joanna Różańska K-1 kat.-60kg i Tomasz Kurzeja PF kat.-74kg. mimo dobrego występu nie awansowali do strefy medalowej.

źródło: piaseczno.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię