MKS PIASECZNO zagrał wyrównany mecz, zabrakło szczęście

0

PIASECZNO Wczoraj nasi z MKS Piaseczno walczyli z Mławianką Mława o wejście do III ligi. Gra była zacięta i wyrównana.

 

25 czerwca o 17.00 na boisku w Mławie MKS Piaseczno ruszył do boju w ostatecznym meczu o III ligę z Mławianką Mława. Piaseczyński zespół w składzie: Palamar – Barwiński, Janowski, Jaszczak, Ziemnicki – Matulka, Ahmed, Wiejak, Macioszek, Suchanek – Rudnicki, rezerwowi: Skrzypek, Krupnik, Dobies, Orłowski, Hernik, Wysocki, Konopski.

Pierwsze spotkanie z Mławianką 22 czerwca zakończyło się remisem 2:2, dlatego potrzebny był mecz rozstrzygający. Emocje podczas wczorajszego meczu były duże, panowie walczyli zacięcie. Walka była wyrównana piasecznianie byli w posiadaniu piłki w 53%, oddali więcej bo 18 strzałów do 15 gospodarzy. Jednak wynik 3:1 dla gospodarzy ostatecznie odebrał MKS Piaseczno szansę na III ligę.

-Była walka, zabrakło szczęścia. Dziękujemy za sezon i ogrom emocji. Tak czasami w życiu bywa, że droga do sukcesu jest dłuższa. Jesteśmy z Wami… niech to będzie nauka a nie porażka- wspierają kibice piaseczyńską drużynę. -Dziękujemy za ten sezon. Jesteście niesamowici!!! Gratulacje za walkę! Jesteśmy z wami na dobre i złe. Głowa do góry i pracujcie tak dalej. Liczymy na więcej w następnym sezonie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię