Młoda kobieta włamała się do domu!

3

PIASECZNO Policjanci z wydziału prewencji z Piaseczna na gorącym uczynku zatrzymali 22-letnią kobietę, która włamała się do jednego z domów.

Sąsiedzka czujność nie zawiodła. Późnym wieczorem oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie otrzymał niepokojącą informację, że na jednym z osiedli mieszkaniowych w Piasecznie najprawdopodobniej doszło do włamania.
Policjanci z wydziału prewencji, którzy jako pierwsi przybyli na wskazane osiedle, zauważyli w jednym z domów wybite okno. Natychmiast podjęli interwencję i mieszkaniu zatrzymali 22-letnią kobietę podejrzewaną o włamanie.Ustalono właścicieli domu i poinformowano ich o zdarzeniu. Jak się okazało, przebywali na wakacjach nad morzem.
Zatrzymana kobieta trafiła do policyjnej celi. Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego ustalają teraz, czy może mieć ona związek także z innymi przestępstwami.

KPP/AB

3 KOMENTARZE

  1. Właściciele pojechali na wakacje, to kobieta (bezdomna?) postanowiła skorzystać z wolnej chaty. W korporacjach to się nazywa hot desk (“gorące krzesło”). Jest wolne miejsce, to się je zajmuje. Po co dom ma stać pusty, jak ktoś może w nim czasowo zamieszkać? Piaseczyńscy policjanci chyba nie są na bieżąco z najnowszymi trendami.

      • Lubię pomidory. Najlepszych komentarzy tutejsze redachtory mi nie puszczają. Zaczynam podejrzewać, że ma to jakiś związek z ilością spożywanych pomidorów. Podejrzewam też, że redachtory mogą żreć ogórki. A to – jak wiadomo – sama woda i prawdopodobnie rozwadnia też zawartość czaszek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię