Młode Orły rozpostarły skrzydła

0

GÓRA KALWARIA PIŁKA NOŻNA Wychowankowie Akademii Piłkarskiej Orła Baniocha wzięli udział w zawodach Top Turnieje Cup. Podopieczni trenera Stanisława Wiśniewskiego (rocznik 2015) wywalczyli złote medale, a ich o rok młodsi koledzy, prowadzeni przez Huberta Skrzypka, sięgnęli ostatecznie po srebro

Rocznik 2015 rozegrał mistrzostwa na poziomie średniozaawansowanym. Młodzi piłkarze Orła zdobyli łącznie 16 punktów, na co złożyło się pięć zwycięstw i jeden remis.

Znakomity bilans bramkowy (22:6) i do tego świetna gra Zawodnika Turnieju Antoniego Kaszuby (strzelca 12 bramek) dały zawodnikom trenera Wiśniewskiego, w pełni zasłużone, pierwsze miejsce. Warto podkreślić, że Baniocha była lepsza od takich zespołów jak choćby Akademia Piłkarska MKS Znicz Pruszków, BKS Lublin czy GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki.
Podopieczni trenera Skrzypka sprawili z kolei niespodziankę na poziomie mieszanym (podstawowy, średniozaawansowany).

Przez swoją grupę przeszli najpierw jak burza – wygrali wszystkie sześć spotkań i mogli pochwalić się najlepszym bilansem bramkowym spośród wszystkich zespołów (26:5). Orzeł dotatł ostatecznie do finału, wyprzedzając, między innymi, ekipy Klubu Sportowego Mszczonowianka Mszczonów, Akademii Piłkarskiej Żyrardowianki Żyrardów czy MLKS Victorii Sulejówek. Niestety, w pojedynku o złoto Baniocha uległa AP Deyna (1:5), ale za to Zawodnikiem Turnieju został Szymon Owczarek.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię