Młodzi i utalentowani! Sukcesy klubu Wiśniewski-Kickboxing

0

LESZNOWOLA Klub Wiśniewski-Kickboxing rozpoczął rok 2020 licznymi sukcesami. – Wygrywamy wszystko – cieszy się trener Mieczysław Wiśniewski i chwali swoich utalentowanych zawodników.

Pierwsze tegoroczne zawody odbyły na Legii w ramach Mazowieckiej Ligi Kick-Boxingu Kadetów.
Pierwsze miejsce w formule kick-light (-52 kg) zdobył Radosław Kopyra. W formule light-contact (-52 kg) uplasował się na drugim miejscu. Pierwsze miejsce zajęła także Hanna Wilczek w formule kick-light (-37 kg). Wiktor Dudziński nie miał sobie równych w formule kick-light (-47 kg). W formule light-contact (-47 kg) zdobył drugie miejsce.

W zeszłą sobotę młodzi zawodnicy podjęli kolejne wyzwanie biorąc udział w Grand Prix Polski w Kickboxingu w Mińsku Mazowieckim. W zawodach startowało aż 320 zawodników, z klubu Wiśniewski-kickboxing pojechała na zawody skromna grupa 4 zawodników. O tym, że nie liczba lecz jakość przesądza o sukcesie niech świadczy fakt, że cała czwórka zdobyła pierwsze miejsca w swoich kategoriach.

Zuzanna Kusiak 1 miejsce, (-60kg) Junior w formule kick-light
Radek Kopyra 1 miejsce, (-57kg) Kadet Starszy w formule kick-light
Wiktor Dudziński 1 miejsce, (-52kg) Kadet Starszy w formule kick-light
Hanna Wilczek 1 miejsce, (-37kg) Kadet Młodszy w formule light-contact

Gratulujemy klubowi świetnych wyników i wysokiego poziomu szkoleniowego, a młodym zawodnikom życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię