Młodzi Mistrzowie tenisa nagrodzeni na sesji

0

PIASECZNO Na początku sesji 14 lutego władze Gminy Piaseczno uhonorowały medalistów Halowych Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym.

Podczas rozegranych w Toruniu w styczniu tego roku Halowych Mistrzostwach Polski do lat 16 w tenisie ziemnym zawodnik klubu Tennis Pro Piaseczno Maks Kaśnikowski zdobył złoty medal w grze deblowej oraz brązowy medal w singlu. Maks ma dopiero 14 lat a już poszczycić się może wielokrotnym Mistrzostwem Polski w różnych kategoriach wiekowych. Jest też najlepszym Polakiem w rankingu TennisEurope.org do lat 14, wielokrotnym reprezentantem Polski, a ostatnio z sukcesami występuje na juniorskich turniejach ITF. Z pewnością to jedna z nadziei polskiego tenisa.
Kolejny zawodnik klubu Tennis Pro Piaseczno Tomasz Berkieta zdobył złoty medal w grze deblowej oraz srebrny w singlu podczas tenisowych Mistrzostw Polski do lat 12, rozegranych w miejscowości Sobota w zeszłym miesiącu. Tomek to aktualny lider rankingu Polskiego Związku Tenisowego do lat 12.

Serdeczne gratulacje złożyli zawodnikom jak i ich trenerowi panu Mario Trnovsky’emu Burmistrz Zdzisław Lis wraz z zastępcami oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Obłoza. Wszyscy reprezentanci klubu otrzymali dyplomy gratulacyjne oraz upominki.

źródło: Biuro Promocji i Informacji 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię