Młodzi sportowcy zbierają na wakacje! Postanowili zorganizować wyprzedaż garażową

5

PIASECZNO Chodzi o piłkarzy z klubu LKS Sparta Jazgarzew, którzy wpadli na pomysł, aby na terenie stadionu zorganizować kiermasz rzeczy używanych, połączony z kawiarenką


Młodzi piłkarze będą sprzedawać swoje rzeczy, ale zachęcają również sąsiadów i okolicznych mieszkańców, aby wzięli udział w wyprzedaży. Oczywiście na imprezę, która planowana jest w sobotę 11 maja, mogą przybyć wszyscy łowcy okazji, którym zależy na kupnie fajnych i niedrogich, niepotrzebnych innym przedmiotów (zabawek, książek, ubrań, gadżetów). Na miejscu ma działać kawiarenka z domowymi ciastami, kawą i herbatą.
– Cały dochód ze sprzedaży słodkości i napojów zostanie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu naszych zawodników na obóz – informuje Marlena Dudek z zarządu klubu. Impreza rozpocznie się o godz. 14.30 na stadionie przy ul. Źródlanej w Wólce Kozodawskiej. Udział w niej jest bezpłatny, choć dobrowolne datki na dofinansowanie wyjazdu są mile widziane.

TW

5 KOMENTARZE

  1. I to jest przykre, tyle gminnych programów, na taki temat na inny, rady młodzieżowe, rady kobiet, wspieramy to i tamto, a nasze dzieciaki żebrzą. Gratulacje dla tzw. przyjaznych samorządów.

  2. Sparta dotacje na dzieciaki ma, pewnie w kosztorysie jest też obóz. Nie oceniaj od razu pejoratywnie fajnej inicjatywy młodzieży. Bo jak trzeba dzieci wysłać na ,,sprzątanie świata,, żeby zbierały butelki i puszki po pijakach to jest o.k. Popieram pomysł, przyjadę coś kupić i spotkać młodych sportowców.

  3. A mnie się podoba. Pojadę, może coś kupię, poznam fajnych młodych ludzi. A gmina daje dotacje, obóz pewnie też zaplanowali. Czy to źle że szukają innych rozwiązań a nie tylko czekaja na kasę. Wzięli sprawy w swoje ręce, tak trzymać ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię