PIASECZNO 26 października zwycięzcom i wyróżnionym w konkursie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, który w tym roku zatytułowano “Młody Strażnik Przyrody” zostały wręczone nagrody.


W ramach finału konkursu zaproszona młodzież wraz z opiekunami oprowadzona została przez Państwa Elwirę i Leszka Trytków z Fundacji “Bliżej Pszczół” po nowootwartej polance pszczelej znajdującej się na tyłach nadleśnictwa Chojnów, przy drodze na Orzeszyn. Następnie przedstawiciele organizatorów konkursu i fundatorów nagród, w tym Wiceburmistrz Piaseczna Daniel Putkiewicz, przedstawiciel Nadleśnictwa Chojnów Piotr Grabarski, pełniąca obowiązki Kierownika ds. Mazowieckiego i Chojnowskiego Parku Krajobrazowego Katarzyna Grajda oraz pracownicy Chojnowskiego Parku: Katarzyna Kozłowska i Małgorzata Siuta wręczyli nagrody oraz dyplomy laureatom.

Pełna lista laureatów konkursu dostępna jest na stronie: http://parkiotwock.pl

Nagrody w konkursie ufundowały Gminy Piaseczno oraz Konstancin-Jeziorna, organizatorami konkursu były Chojnowski Park Krajobrazowy i Nadleśnictwo Chojnów.
Pracownicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do korzystania z pszczelej polanki. Zajęcia na polance można rezerwować pod adresem mailowym: edukacjachpk@parkiotwock.pl

źródło: piaseczno.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię