Moc atrakcji na Kiermaszu Bożonarodzeniowym w Piasecznie

0

PIASECZNO Już w najbliższą niedzielę Centrum Kultury w Piasecznie oraz Gmina Piaseczno zapraszają na Kiermasz Bożonarodzeniowy. Na rynku staną świąteczne kramy a w Zakątku Kultury na dzieci (i nie tylko) będzie czekał św. Mikołaj.

 

Jak co roku kiermasz będzie okazją do świątecznego spotkania, integracji mieszkańców gminy i skorzystania ze specjalnie przygotowanych na tę dzień atrakcji. Na rynku o godzinie 11.00 rozstawią się kramy z wyrobami rękodzielniczymi i świątecznymi przysmakami. To doskonała okazja na zdobycie wyjątkowych i niepowtarzalnych prezentów świątecznych, ozdób choinkowych, stroików na wigilijne stoły oraz produktów spożywczych. Wydarzeniu towarzyszyć będą animacje dla dzieci w Zakątku Kultury (teren między Przystankiem Muzyki a Urzędem Miasta i Gminy Piaseczno), gdzie będzie można spotkać również Świętego Mikołaja. Kiermasz zwieńczy włączenie światełek na choince o godz. 16.00.


Program Kiermaszu Bożonarodzeniowego w Piasecznie:
11.00-17.00 – kramy handlowe na rynku

ZAKĄTEK KULTURY:
13.00-17.00 – animacje dla dzieci – Zakątek Świętego Mikołaja

SCENA NA RYNKU:
koncerty i występy na świątecznej scenie
13.30-14.20 – Magdalena Wasylik – koncert piosenek z filmów Disneya
14.30-14.50 – Piaseczyńska Orkiestra Dęta
15.30-16.30 – kapela Hanki Wójciak

CHOINKA NA RYNKU:
16.00 – uroczyste zapalenie światełek na choince
W związku z organizacją kiermaszu w dniu 10 grudnia 2023 r. w godzinach 6.00-19.00 zamknięty dla ruchu kołowego będzie odcinek ulicy Puławskiej/Kościuszki od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II do łącznika przy Urzędzie Gminy oraz dochodzący do rynku fragment ul. Kościelnej. Autobusy ZTM pojadą zmienioną trasą.

Biuro Promocji i Kultury 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię