Mokra Sucha. Na razie gmina przewiduje tylko profilowanie

0

PIASECZNO Mieszkańcy fragmentu ulicy Suchej odchodzącego od ul. Głównej w Kamionce narzekają na fatalny stan ich drogi. Na razie ulica ma być regularnie wyrównywana. – W tej chwili są pilniejsze inwestycje – mówi wprost radna Anna Krasuska


Na zły stan ulicy Suchej poskarżyła się jedna z mieszkanek – Magdalena Celejewska. – Na naszej drodze stoi woda i błotne kałuże, nie ma jak dojść do posesji – mówi. – Ja rozumiem, że gmina nie ma pieniędzy, ale mogłaby chociaż zrobić nam odwodnienie.
Pojechaliśmy na miejsce. Najgorzej wygląda odcinek ulicy Suchej tuż przed zakrętem, który jest najniżej położony. Przy ulicy Głównej droga nie wygląda jeszcze tak źle. – Na razie robimy tam okresowe profilowanie – wyjaśnia Włodzimierz Rasiński, naczelnik gminnego wydziału infrastruktury i transportu publicznego. – Nie przypominam sobie, aby pieniądze na remont drogi zostały wprowadzone do projektu przyszłorocznego budżetu.
– Ulica Sucha będzie na bieżąco naprawiana, ale na jej remont mieszkańcy będą musieli jeszcze trochę poczekać – mówi radna Anna Krasuska. – W tej chwili w tym rejonie są ważniejsze inwestycje. Priorytet mają ulice przejazdowe, jak choćby Bajeczna, która będzie remontowana w przyszłym roku.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię