Można już płacić kartą na basenie!

0

PIASECZNO Od dwóch tygodni w kasie basenu przy Gminnym Ośrodku Sporku i Rekreacji można dokonywać płatności kartą. Osoby korzystające z pływalni nie kryją swego zadowolenia


W kasie basenu dwa tygodnie temu pojawił się terminal

– To chyba najlepsze udogodnienie, jakie można było tu szybko i praktycznie bezkosztowo wprowadzić – komentuje pan Marcin, który w każdą sobotę przychodzi na basen z rodziną. – Teraz o wiele szybciej można zapłacić, dzięki czemu przy kasie nie tworzą się zatory.
Wcześniej nieopodal wejścia na basen stał bankomat. Niedawno został on jednak zabrany przez operatora, który uznał że liczba dokonywanych transakcji jest zbyt mała i nie pokrywa kosztów utrzymania urządzenia.
– Przyspieszyło to naszą decyzję o wprowadzeniu terminala na kartę – mówi Marek Frącz, dyrektor GOSiR-u. – Coraz więcej osób korzystających z pływalni informowało nas, że płatność kartą byłaby im bardziej na rękę. Przystąpiliśmy więc do programu „Polska bezgotówkowa” i przez pierwszy rok będziemy mieli terminal za darmo. Sądzę, że zmiany spodobały się mieszkańcom, bo coraz więcej osób korzysta z nowej formy płatności.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię