Można spisać się w urzędzie

0

KONSTANCIN-JEZIORNA W Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna mieści się punkt spisowy Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Osoby, które nie mają Internetu lub nie wiedzą jak wypełnić formularz spisowy mogą w nim uzyskać pomoc. Wcześniej jednak trzeba się na taką wizytę umówić – dzwoniąc pod nr 22 484 23 10.

 

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Spis dotyczy każdej osoby mieszkającej stale, bądź czasowo, na terenie Polski – niezależnie od posiadanego obywatelstwa czy wieku. Jest obowiązkowy.

Punktu spisowy w urzędzie

Podstawową i obowiązkową metodą spisową jest samospis internetowy. Osoby, które nie mają Internetu lub nie wiedzą jak wypełnić formularz spisowy mogą przyjść do Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77). Znajduje się tu punkt spisowy. Czynny jest on od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–15.00. Pracownicy magistratu chętnie pomogą mieszkańcom gminy Konstancin-Jeziorna w wypełnieniu formularza przez Internet. Ważne! Ze względu na sytuację epidemiczną termin wizyty należy jednak wcześniej ustalić – dzwoniąc pod nr 22 484 23 10. Wybierając się do urzędu pamiętajmy też o zabraniu ze sobą dowodu osobistego oraz numerów PESEL wszystkich osób zamieszkujących pod danym adresem.

CZYTAJ TAKŻE:  Po rozbiórce straci dach nad głową

Na osoby, które spiszą się w gminnym punkcie, czekają upominki.

 

ŹRÓDŁO: konstancinjeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię