Muzyczne spotkanie w Pęcherach

0

PIASECZNO W niedzielę 5 lutego w Domach Dzieci w Pęcherach odbył się akustyczny koncert dla podopiecznych placówki. Wystąpiła utalentowana młodzież oraz gość specjalny – Michał Kisielewski, czyli Kolorofonia


Muzyczne spotkanie w Pęcherach

Impreza została zorganizowana już po raz szósty przez Grzegorza Rowińskiego z Piaseczna. Swój muzyczny talent zaprezentowali: Natalia Hryniewicka i Olek Szweryn (gimnazjaliści z Ursynowa ) oraz Marcin Molski – licealista z Warszawy.

Występ młodych artystów bardzo podobał się zgromadzonej publiczności, o czym świadczyły gorące brawa. Marcin zagrał i zaśpiewał kilka utworów po polsku z nurtu piosenki poetyckiej, a ursynowski duet wykonał 5 rockowych piosenek w języku angielskim.

CZYTAJ TAKŻE:  Teraz albo nigdy w Kinie Plenerowym [ODWOŁANE]

W drugiej części imprezy odbył się półgodzinny koncert rapera Michała Kisielewskiego, który oczarował całą publiczność swoimi autorskimi piosenkami.

Na zakończenie tego udanego muzycznego spotkania wszystkich artystów oraz organizatora imprezy nagrodzono dyplomami wykonanymi przez dzieci i upominkami ufundowanymi przez Gminę Piaseczno oraz Starostwo Powiatowe w Piasecznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię