Muzyka na Skwerze

0

PIASECZNO Cztery młode, utalentowane artystki. Cztery instrumenty smyczkowe, a każdy z czterema strunami! To już dwanaście powodów, dla których warto zobaczyć, a przede wszystkim posłuchać Befane!

Befane otwiera cykl letnich koncertów plenerowych na skwerze Kisiela pod nazwą MUZYKA NA SKWERZE. Każdy koncert to zupełnie odrębna podróż w świecie muzyki. Różne gatunki, ciekawe brzmienia, czasem eksperymenty muzyczne.
Befane to cztery znakomicie wykształcone i doświadczone instrumentalistki, poruszające się z równą swobodą i wdziękiem w repertuarze rozrywkowym i klasycznym. Dziewczyny mają na koncie koncerty w Polsce i za granicą, udział w przedsięwzięciach artystycznych o masowym zasięgu (wybory Miss Polonia), a także w niszowych, acz bardzo wymagających (np. współpraca z Teatrem Chorea, nagranie płyty LULABAJKI z Natalią Przybysz czy współpraca z zespołem L.Stadt). BEFANE czuje się dobrze na wielkich scenach i w kameralnych przestrzeniach. To absolutne profesjonalistki i wspaniałe artystki!
 Beafane- 6 lipca (sobota) – godz. 19:30

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię