LESZNOWOLA Miała być Karuzela, ale zmienił się inwestor i będzie N-Park Piaseczno. Jesienią mamy zrobić w nim zakupy. Pierwsi – duzi – najemcy już są, to marki w większości nieobecne na piaseczyńskim rynku


Obiekt handlowy z „N” w logo powstaje na liczącej 3,5 ha działce pomiędzy ul. Nową (czyli szosą nr 721 z Piaseczna do Lesznowoli) a m.in. terenem należącym do parafii Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej. Obecny inwestor zapowiada, że placówka otworzy podwoje w trzecim kwartale tego roku.

Grupa Napollo specjalizująca się m.in. w budowie i tzw. komercjalizacji obiektów handlowych typu conveniece (czyli małych galerii służących do codziennych, przydomowych zakupów) jest właścicielem dwóch N-Parków w Polsce i buduje kolejne. – Oferta parku oparta jest na znanych markach sieciowych. Klienci będą mogli tu zrealizować zarówno codzienne zakupy – nabyć produkty spożywcze, produkty z kategorii zdrowie i uroda – jak i specjalistyczne czy incydentalne – sprzęt RTV AGD, elementy wyposażenia domu i zabawki. Będą też mogli skorzystać z usług medycznych bez konieczności wyjazdu do Warszawy – mówi Katarzyna Rzetecka, dyrektor Pionu Inwestycji Komercyjnych i członek zarządu Napollo.

W galerii w Starej Iwicznej przy Nowej znajdzie się ponad 9 tys. m kw. powierzchni handlowej na dwóch poziomach. Napollo już podpisało umowy najmu z markami: Piotr i Paweł, RTV Euro AGD, Jysk, Smyk, SuperPharm i Luxmed. Ogółem w parku handlowym otworzy się 16 sklepów i punktów usługowych o powierzchni od 52 do 1510 m kw, a klienci będą mogli skorzystać z 250 miejsc parkingowych.

Wizualizacje: Inwestor

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię