N-Park w Starej Iwicznej otwarty! Korki na wjeździe i długie kolejki przed niektórymi sklepami

15

LESZNOWOLA/PIASECZNO Na kilkadziesiąt minut przed godz. 11, kiedy otworzyły się drzwi nowych sklepów, był już problem z zaparkowaniem przy nowym centrum handlowym


Kiedy klienci szturmowali przede wszystkim sklep z elektroniką i artykułami wyposażenia wnętrz, lokalni włodarze i właściciele oraz pracownicy firmy Napollo celebrowali na scenie otwarcie pierwszego N-Parku na Mazowszu.

– Dołączyliście państwo do 5237 podmiotów gospodarczych aktywnych na terenie gminy Lesznowola. Zapraszamy do kolejnych inwestycji na naszym terenie – mówiła wójt Maria Jolanta Batycka-Wąsik.

Napollo witali też w powiecie wicestarosta piaseczyński Zdzisław Lis i Piotr Obłoza, szef piaseczyńskiej rady miejskiej. Poświęcenia kompleksu dokonał ks. kanonik Dariusz Gocłowski, proboszcz parafii w Starej Iwicznej znajdującej się tuż za płotem N-Parku.

– Dołączacie do grona naszych dobrych sąsiadów – witał właścicieli nowego obiektu.

Sławomir Zawadzki, prezes firmy, która zainwestowała przy ul. Nowej zdradził, że jest mieszkańcem gminy Piaseczno i sam będzie robił zakupy w N-Parku.

– Niech to miejsce stanie się miejscem państwa codziennych zakupów i spotkań. Można tu dojść spacerkiem – zachęcał.

Właśnie na to, że nie można do nowego centrum handlowego wygodnie dojść, narzekają nasi czytelnicy (i klienci, którzy zagadnęli naszego dziennikarza). Nie ma do kompleksu handlowego chodnika wzdłuż ul. Nowej (choć wygląda na to, że jest w trakcie budowy od strony ul. Mleczarskiej) i przejścia dla pieszych (zapytaliśmy o to rzecznika Napollo – na razie pasy nie są planowane).

W sumie w Starej Iwicznej otwarto dziś kilkanaście sklepów takich marek, jak: RTV EURO AGD, Martes Sport, Smyk, Super-Pharm, Pepco, Jysk, Kakadu, Top Secret, Świat Książki, placówkę Lux Medu oraz restaurację Pizza Hut. Z ulokowania swojego sklepu w N-Parku wycofała się mająca problemy sieć delikatesów Piotr i Paweł. Jednak Agnieszka Podbielska, dyrektor marketingu w Napollo, zapewnia nas, że obecnie prowadzone są negocjacje z siecią cieszącą się międzynarodowym uznaniem i z marketu spożywczego klienci będą mogli korzystać prawdopodobnie od początku wiosny.

Dla klientów przygotowano na miejscu 250 miejsc parkingowych.

Dzisiejsze atrakcje przy ul. Nowej 4 potrwają do godz. 19. Oprócz obniżonych cen niektórych towarów można spodziewać się także m.in. występów orkiestry dętej, Big Bandu dla Frajdy, teatru ognia a także pokazów zumby i gotowania potraw śląskich w wykonaniu Mateusza Güncela.

15 KOMENTARZE

  1. BRAWO WY!!! Otworzyć galerie i nie zrobić dojścia do niej dla pieszych od strony osiedla. Porażka totalna kto nad tym czuwa? To tak jak by jechać do Warszawy od strony Katowic ale wjechać się da tylko do o koła od strony Marek. BRAWO WY.

  2. Dojść spacerkiem….Dobry żart! Jego budowa sparaliżowała całe Piaseczno i jeszcze do niego dojść nie można. Takie cuda tylko w lesznowoli

  3. Dziwnie zaprojektowane to centrum. Moze sie przyjmie czas pokarze. Z tym dojsciem pieszym to projektanci chyba za mocno doszli w opracowaniu literka w robocie i zapomnialo im sie wybaczcie im :).

  4. Rozumiem zakupy ale przeniesienie Luxmedu to porażka totalna.Jeżeli wcześniej można było spokojnie z wózeczkiem do przychodni przyjść ,to teraz trzeba będzie obok szybko jadących samochodów zap… o ile to przejcie i chodnik kiedyś powstanie.Tylko samochody!!! a jak nie mam prawa jazdy i nie zamierzam wyrobić?! to zostaje tylko iść i się w błocie,mało nie łamiąc nogi usmarować.Dopiero jak spadnie śnieg, to się okaże jaki to mądral zaprojekował CH bez chodnika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię