Na Głównej będzie bezpieczniej. Kierowcy już się nie rozpędzą

8

PIASECZNO Po remoncie możemy wreszcie cieszyć się równą nawierzchnią ulicy Głównej. Teraz zarządca drogi zadbał także o to, by gładka jezdnia nie zachęcała kierowców do zbyt szybkiej jazdy

Chętnych do szybkiej jazdy ostudzi system All Red, który zainstalowano przy sygnalizacji świetlnej koło szkoły.
– To pierwszy taki system na powiatowych drogach – informuje starosta Ksawery Gut. – Jeżeli jedziesz z dozwoloną prędkością będziesz miał zielone, jak przesadzisz staniesz na czerwonym. Zasięg radarów ok 300 m.

AB

8 KOMENTARZE

  1. Kto dziś honoruje czerwone światło na tak spokojnej,a teraz powolnej ulicy.W czasach,gdy każdy ma na pokładzie rodzącą żonę albo spieszy sie do lekarz itd.Koś odważy się narazić na śmieszność i przydomek “Janusz”i napisze,że zatrzymuje się na czerwonym? :))))

  2. Wszytsko ok tylko ze na Ul.Główną z u.11Listopada scieka deszcz z błotem przez co jezdnia na tym odcinku jest sliska sama sie o tym dzis rano przekonałam nalezy zabezpieczyc albo zamknac wyjazd z ul.11Listopada tak zeby auta wyjezdzajac z tej ulicy nie wywoziły błota na ul.Główna.

  3. Tak, ja zatrzymuje sie na czerwonym i nawet nie wyobrazam sobie tego nie zrobic. Nie wiem co musialo by sie stac zebym zignorowala czerwone swiatlo. I sorry ale zasady to zasady i trzeba ich przestrzegac bo Ty wjedziesz na czerwonym i Tobie nic sie nie stanie a zabijesz niewinna osobe, ktora w dodatku dzialala zgodnie z przepisami. I Tak, nawet na takiej spokojnej drodze moze zdazyc sie wypadek. Malo ludzi zginelo juz prze glupote innych? Prosze bardzo jezdzij sobie ile chcesz i jak chcesz ale rozwal tylko i wylacznie siebie a nie zabieraj innych ze soba.

  4. W Raszynie to rozwiązanie nie działa. Wiele razy widziałem “mistrzów” prostej, którzy nie reagowali na czerwone wywołane swoją zbyt dużą prędkością.

  5. Jechałem tamtędy dzisiaj. Ciągle pali się czerwone, z jednej i drugiej strony sznurek stojących samochodów. Na chwile światło zmienia się na zielone i znowu jest czerwone, chyba nie tak miało to działać? Wcześniej jak ktoś chciał przejść to wciskał przycisk i było ok, komu to przeszkadzało? Szczyt głupoty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię