Na koncert Natalii Przybysz nie przybyły tłumy

13

GÓRA KALWARIA Za kwadrans ma się zaczęć koncert Natalii Przybysz w Ośrodku Kultury przy ul. Białka 9. Na razie sala świeci pustkami. Być może publiczność jeszcze dojdzie, bo w ostatniej chwili organizatorzy ze względu na niepewną pogodę zrezygnowali z pleneru i przenieśli koncert do sali

 

czytaj też: 

13 KOMENTARZE

  1. Aż 80 osób dało jej na możliwy następny bilet za granicę i może jeszcze szczyci się moralnym współudziałem? Niezłe zdziczenie.

  2. A slav będzie detergentem. Sorki nie wiem jak się pisze dyrygent. W szkole byłem prymasem od ścierania tablicy. Bo prymus był już zajęty lizaniem kredy z gąbki.

  3. Maro., 80 osób to nie tłum, ci artyści zasługują na większą publiczność. Niemniej, zestawienie zdjęcia kilku osób otoczonych przez puste krzesła i tytułu „Na koncert Natalii Przybysz nie przybyły tłumy” jest rażące, bo sugeruje, że na koncert nie przyszedł prawie nikt.

  4. Co kogo obchodzi co kobieta robi z wlasnym cialem? Ze znalazla sie w niechcianej ciazy? Ile kobiet to robi ale sie nie przyznaje?
    Cala Europa poza 3 wyjatkami przyznaje prawa kobietom do teminacji niechcianej ciazy. Pora na Polske.

  5. Och Monika, co to jest „niechciana ciąża”? Raczej „niechciany bachor”, gowniarz co śmiał się pojawić w brzuchu, wyglądać jak czlowiek, mieć ręce, nogi, głowę, oczy, usta itd itp i nawet ludzkie serce! Co za niechciany bezczelny gnoj! Prawda? Wyrwac go, nóżki, główkę jak pająkowi co nam łazi po ścianie, a niech się nie pcha do brzucha!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię