Na luzie po wąskim torze

1

PIASECZNO Nocna przejażdżka kolejką wąskotorową – oto propozycja imprezy dla wszystkich, którzy nie lubią bali, restauracji i sztywnej atmosfery.


Wystarczy wstać po 22:00 od telewizora i pójść na stację wąskotorówki, z której o 23:00 ruszy wesoły sylwestrowy pociąg do leżącej w sąsiedniej gminie stacji Tarczyn Wąsk. Tam przy blasku ognisk i huku fajerwerków będzie okazja przywitać Nowy Rok, upiec kiełbaski i spożytkować co potrzeba, aby w nadchodzącym roku 2018 działo się jak najlepiej. Po szeregu atrakcji powrót do Piaseczna.

CENA BILETU: 50 PLN

Rozkład sylwestrowego pociągu “Na Luzie po Wąskim Torze”

Piaseczno Miasto: o. 23:00
Zalesie Dolne: 23:05
Gołków: 23:10
Głosków: 23:15
Tarczyn Wąsk. p. 23:30
Tarczyn Wąsk. o. 1:00
Głosków: 1:15
Gołków: 1:20
Zalesie Dolne: 1:25
Piaseczno Miasto: p. 1:30

1 KOMENTARZ

  1. Gdyby tak nie zapuszczono i nie pozostawiono na pastwę złomiarzy większej części całej 72-kilometrowej trasy aż do Nowego Miasta Nad Pilicą, to nie trzeba by było na siłę kwitnąć w zimnie półtorej godziny (aby cała impreza nie skończyła się po godzinie z okładem) lecz wystarczyłoby tej jazdy na spędzenie w pociągu całej niemal sylwestrowej nocy, z symbolicznym tylko postojem na przywitanie Nowego Roku. Ale ekipa zarządzająca kolejką jest jaka jest, no i w efekcie jej obecny stan da się zawrzeć w kultowych słowach: Ch.. d… i kamieni kupa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię