Na placu zabaw w Józefosławiu na dzieci czeka niebezpieczna pułapka!

3

PIASECZNO Na placu zabaw przy ul. Tenisowej znajduje się uszkodzony okręt. Ma on dziurawy pokład, o który łatwo skaleczyć nogę


Dziura w pokładzie statku jest całkiem spora

– Redakcjo, może wam uda się załatwić tę sprawę, bo mnie gmina olała – zwrócił się do nas wczoraj Karol Styś. – Na placu zabaw przy Tenisowej stoi duży okręt z dziurawą podłogą. Trzeba jak najszybciej go naprawić, bo inaczej jakieś dziecko zrobi sobie krzywdę…
Sprawdziliśmy, wyszarpana w pokładzie dziura rzeczywiście może być niebezpieczna. Zwłaszcza dla małych dzieci. Zaniepokoił nas także znajdujący się na placu i w jego sąsiedztwie lód, na którym łatwo się poślizgnąć.

Do placu pryz Tenisowej prowadzi zaśnieżony i oblodzony chodnik

Jak informuje gmina, pracownicy wydziału utrzymania terenów publicznych na bieżąco odśnieżają place zabaw. – W tym tygodniu zostanie podpisana umowa z firmą zewnętrzną, która będzie zajmowała się utrzymaniem placów – mówi Anna Grzejszczyk z wydziału promocji. – Co do uszkodzonego okrętu, jeszcze w tym tygodniu postaramy się go naprawić.

TW

3 KOMENTARZE

  1. Panie Karolu najpierw się zgłasza do przedstawiciela Józefosławia, a jest nim sołtys. Mieć sołtysa i go pomijać. Sołtys nie tylko reprezentuje mieszkańców na sesji, ale dba o bezpieczeństwo mieszkańców, a w szczególności o dzieci i to sołtys zgłasza do Gminy tego typu zniszczenia, usterki itp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię