Na rolkach przez miasto

0

PIASECZNO Pierwszy w tym sezonie przejazd Nightskating Piaseczno już za nami. W imprezie wzięło udział ponad 200 uczestników. Kto przegapił będzie miał w tym roku jeszcze cztery okazje by wyruszyć na nocną wyprawę na rolkach

Zanim w ostatni weekend kwietnia wszyscy ruszyli z pl. Piłsudskiego, można było spróbować swoich umiejętności przejeżdżając pod specjalnie ustawioną na rynku przeszkodą oraz posłuchać Michała Kisielewskiego i jego projektu muzycznego Kolorofonia. Przypominamy, że udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Wielce pożądana jest natomiast umiejętność jazdy w tempie 15 km/h i hamowania.
– Ze względu na bardzo dużo remontów dróg w Piasecznie nie udało nam się ułożyć jednej, kilkunastokilometrowej trasy, ale dwukrotnie pojechaliśmy krótszą pętelką, za drugim razem nieco szybciej – mówi Marcin Myszkowski, organizator Nightskating Piaseczno. – Za każdym razem trasa przejazdu ma być inna.
Nowością w tej edycji jest nowe nagłośnienie – jeszcze mocniejsze niż w zeszłym roku.
– Przepraszamy więc wszystkich, którym generowany przez nas hałas przeszkadzał – zaznacza Marcin Myszkowski. – 28 lipca planujemy również po raz pierwszy zrobić przejazd rowerowy.
Kolejne nocne przejazdy na rolkach odbędą się: 27 maja, 30 czerwca, 31 sierpnia i 22 września (w zależności od pogody). Organizatorzy podkreślają jednak, że terminy mogą ulec zmianie – potwierdzeniem daty i miejsca będzie utworzenie wydarzenia na portalach społecznościowych. Więcej informacji o imprezie znaleźć można na stronie www.nightskating.org.pl.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię