Na rynku Słoneczna Góra, wspaniała impreza dla dzieci

1

GÓRA KALWARIA W najbliższą sobotę na rynku w Górze Kalwarii odbędzie się drugą odsłona Słonecznej Góry oraz akcja Motoserce, podczas którego będzie zbierana krew dla dzieci.

 
Ambulans będzie dostępny na ul. 3 Maja w godz. 12-16. Każdy z oddających krew otrzyma pakiet upominkowy i weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.
 
9 lipca będzie dużo działo się na scenie – wystąpi aż 5 zespołów, wszystkie grają z rockowym pazurem. 🎸 Zespół Dogbite z Warszawy koncertuje od 25 lat, ma na koncie sześć płyt (https://www.youtube.com/watch?v=HaMFXkp8B68).
Kolejne kapele to: 🎸 Światy Sztuczne (https://www.youtube.com/watch?v=chkkBUjuFGw&ab_channel=Ok%C4%99ckaSalaWidowiskowa), 🎸 polsko-ukraińska Przyjaciele, 🎸 reprezentująca Górę Kalwarię IDEA oraz 🎸 mistrzowscy wykonawcy rockowych i bluesowych coverów – Jacyś Miejscowi.
 
Na rynku staną dmuchańce oraz symulatory dachowania samochodem i wypadku, a także dziesiątki motocykli. Będzie można popróbować chodzenia w alkogoglach i jeżdżenia na wyjątkowo dziwnym rowerze. Współorganizator imprezy – klub motocyklowy Zryw MC Poland Chapter G.Kalwaria będzie częstował grochówką.

1 KOMENTARZ

  1. jeśli chodzi o te nagrody to jedną jest wyjazd bezpłatny na wyspę skarbów, trzeba tylko opłacić transport, wyżywienie, alkohol oraz występy regionalne. cel mongolia gdzie mongołowie chętnie oddają gościom swoje zony a i w naszych gustują.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię